«1...1819202122...128»

Felhasználó
12 éve
Na, amúgy.
Hogy smint? Nincs sokszor alkalmam feltenni, mivel nem vagytok sehol, ahol beszélhetnénk. :D
Ismétlés: Hogy vagytok? Történt valami veletek mostanában? :P

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
12 éve
Még mindig szeretem a sajtot.
Egyébként engem leköt a gitározás mostanában tehát nem nagyon vagyok aktív. :P
Ide mit kell írni?

Adminisztrátor
12 éve
43* Amugy erdekes, hohy ki lette teve public. :D

Felhasználó
12 éve
Úristen már 426.xdd

Felhasználó
12 éve
Na jól van tökfejek! :D :P
Megejthetnénk azt a klánpárbajt :)

Felhasználó
12 éve
Pizza, nem én tehetek róla, hogy 1 hét után sem képes valaki válaszolni, hogy jön-e vagy sem. Nem elég, hogy 100× írok ide, hogy kérlek nyögje az illető, hogy tud-e jönni, avagy sem, sőt még az üzenetemre se felel. ;)
Így tehát, ha te esetleg jobban megtudod szervezni, hogy jöjjenek elegen (és még más stb...), akkor szívesen átengedem neked ezt a szervezői posztot, mert én mindent amit tudok megteszek, hogy ez összejöjjön. De nem akar. És ez azért már kicsit szemétség, hogy még miattam nem rendeződik le az egész, mert ez úgy gondolom, hogy nem így van!. ;)
Akkor most Pizza, szívesen megnézem, hogy neked hogyan jön össze, kezdheted szervezgetni. :)
Amúgy meg benne vagyok. :P

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
12 éve
Pizza, alkalmanként aktívak a tagok, csak le kell velük egyeztetni már az elején, hogy felébredjenek. Szóval fáradjunk át a megfelelő topicba ezzel, és ott folytassuk. :P
Akkor ezzel a lendülettel elkezdheted szervezni. ;)

Matyira, ha rám gondoltál, akkor nem, minek kéne nekem a karid? :D
Most nézem, miért léptél ki? o.O

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
12 éve
Pizza, az szívás, nekem egyszer csén a klánom weblapján törtek fel, és elég durvákat írtak a nevemben..S: Egyszer Minecrafton is..Itt még szerencsére nem!! :)
Sok sikert, remélem visszakapod!

Felhasználó
12 éve
Drága Alkeszeim! Gaara! Darki!
A munkáSÖRök tüntetnek a barna sörért. (Követeléshordozó a házfal!) :D
http://www.origo.hu/tudomany/20120215-kadar-janos-munnich-ferenc-hofi-geza-vereskezu-reszeges-es-bena.html

Felhasználó
12 éve
OMG de rég ittam barna sört. Már is emlékszem az ízére :D

-Húha, ez nagy hiányosság, ami mielőbbi pótlást igényel :P :D
«1...1819202122...128»